Vítejte na stránkách Základní a Mateřské školy Dr. E. Beneše, Kožlany

Připravili jsme pro Vás web ZŠ a MŠ Kožlany. Věříme, že se Vám bude líbit a přehledně Vám poskytne všechny potřebné a aktuální informace o škole.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Vážení rodiče,

věnujte prosím pozornost informacím k dalšímu testování všech žáků a zaměstnanců základní školy, které bude probíhat 2x týdně (v podnělí a ve čtvrtek) testy Sejoy od 3. ledna a od 17. ledna 1x týdně (v pondělí).

1221_testování_leták_pro_rodiče_A4.pdf (146 kB)

Vloženo  1. 1. 2022                                    Mgr. Eva Sixtová

Vážení rodiče,

s radostí Vám mohu oznámit, že od 13. prosince 2021 budou žáci vstupovat do školy novými šatnami. Vchod je asi 30 metrů od původního směrem k tělocvičně.

Pro žáky jsou připraveny uzamykatelné šatní skříňky, od kterých obdrží od svých třídních učitelů klíč s visačkou a číslem skříňky. Dohlédněte prosím hlavně na mladší děti, aby si klíč někam pečlivě uložily a neztratily ho. Mohou si ho přivázat např. k aktovce na delší řetízek, aby byl neustále k dispozici.

Vstup do školy (šaten) bude otevřen od 7:40 do 8:00. V odpoledních hodinách budou děti odcházet samostatně. Vstupní dveře nelze otevřít zvenku. V případě pozdního příchodu, návštěvy školy nebo např. návratu od lékaře používejte dále hlavní vchod do budovy.

Děti do ranní družiny budou vstupovat novým vchodem společně s vychovatelkou v 6:30. Při pozdějším příchodu je nutné zazvonit na družinu (u starého vchodu) a počkat u nových šaten. Další informace obdržíte od vychovatelky ve družině.

Ztráta klíče

Ke každé skříňce jsou pouze dva klíče. Jeden dostane žák a druhý je uložen ve škole. Při ztrátě nechá škola na náklady žáka (cca 150,- Kč) udělat náhradní klíč. Do té doby nebude možné skříňku zamykat a škola nebude ručit za věci ve skříňce uložené.

Vloženo 10. 12. 2021            Mgr. Eva Sixtová

Vážení rodiče,
screeningové testování antigenními testy SEJOY a GENRUI bude probíhat na naší škole i v dalších týdnech. Z důvodu zvýšeného výskytu virového onemocnění ve společnosti umožníme testování všem žákům naší školy bez rozdílu. Testy automaticky připravíme i pro ty žáky, na které se povinnost testování nevztahuje, ale jejichž rodiče by rádi této možnosti využili. Není třeba školu o tom předem informovat.
Všem Vám děkuji za spolupráci a věřím, že se nám podaří i nadále zachovat prezenční výuku pro většinu našich žáků.
Vloženo 2. 12. 2021 Mgr. Eva Sixtová

Vážení rodiče,

je možné, že se Vaše dítě setkalo s pozitivním spolužákem. Sledujte prosím zdravotní stav Vašich dětí a v případě příznaků infekčního onemocnění kontaktujte Vašeho ošetřujícího lékaře pro děti a dorost.

Spolupracujeme s Krajskou hygienickou stanicí v Plzni, která následně osloví rodiče, trasuje, dál informuje školu o dalších postupech a má zákonnou pravomoc vyhlašovat karanténu, případně uzavřít třídu nebo školu.

Děkujeme za pochopení                                                                                                             Mgr. Eva Sixtová

vloženo 19. 11. 2021

Vážení rodiče,
ve dnech 22. a 29. 11. proběhne plošné screeningové testování ve škole. Podrobné informace obdržíte v průběhu zítřejšího dne od třídních učitelů prostřednictvím mailu. Všechny případné dotazy Vám ráda osobně zodpovím.
Vloženo 18. 11. 2021     Mgr. Eva Sixtová

Vážení rodiče,

v přiloženém dokumentu naleznete podrobné informace k zahájení školního roku, screeningovému testování a nošení roušek: Dopis ŘŠ

Vloženo 31. 8. 2021  Mgr. Eva Sixtová

Vážení rodiče,

1. září s radostí přivítáme prvňáčky i starší žáky v budově naší školy a v 8:00 hod zahájíme školní rok 2021/2022.

Vzhledem k mimořádným opatřením MZd a metodickému pokynu MŠMT pro zahájení školního roku budeme i v naší škole drobně upravovat běžný provoz s ohledem na předcházení Covid-19.

Od 1. 9. bude probíhat plánované screeningové testování žáků testy Genrui (odkaz na video zde, na leták zde)   v 2. - 9. třídě. Prvňáčci se budou testovat až 2. 9. Vybavte prosím Vaše děti rouškami, které po negativním testu budou moci během výuky odložit.

Podrobnější informace obdržíte od třídních učitelů mailem nejpozději 31. 8. 2021

Mgr. Eva Sixtová

Vážení rodiče,

od 1. října 2020 dochází z důvodů zdražování vstupních surovin ke zdražení žákovských obědů o 2 Kč.

Aktuální ceny obědů naleznete již nyní na záložce školní jídelna - poplatky.

Děkujeme za pochopení.                                                         Mgr. Jaroslav Švarc

Partneři projektů