Vítejte na stránkách Základní a Mateřské školy Dr. E. Beneše, Kožlany

Připravili jsme pro Vás web ZŠ a MŠ Kožlany. Věříme, že se Vám bude líbit a přehledně Vám poskytne všechny potřebné a aktuální informace o škole.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Vážení rodiče,

od května se do školy vrací rotačně druhý stupeň:
3. 5. jdou do školy 6. a 9. třída
10. 5. jdou do školy 7. a 8. třída

První stupeň chodí do školy beze změn.

Věnujte prosím pozornost odkazům níže, ve kterých najdete podstatné informace.

Informace ředitelky školy zde

Informace k testování pro žáky zde, pro rodiče zde, informovaný souhlas  zde

Testy Singclean - instruktážní video zde, návod zde

Postup při pozitivním testu zde

Vloženo 28. 4. 2021                                                Mgr. Eva Sixtová

Vážení rodiče,

zveme Vás na online rodičovské schůzky, které se uskuteční ve středu 21. dubna 2021 na Meetu prostřednictvím jednotlivých učeben, které využívají Vaše děti k výuce. Připojení je možné pouze přes žákovský účet Vašeho dítěte.

Setkání s třídními učiteli proběhne v těchto časech:

• 16:00 hod 1. a 2. třída
  • 16:30 hod
    • 3. třída
    • 4. třída (učebna Čj 4)
    • 5. třída (učebna Čj 5)
  • 17:00 hod
    • 6. třída (učebna OV 6)
    • 8. třída (učebna Př 8)
  • 17:30 hod
    • 7. třída (učebna Čj7)
    • 9. třída (učebna M 9)

Těšíme se na setkání s Vámi

Vloženo 19. 4. 2021 Mgr. Eva Sixtová

Vážení rodiče,

Na odkaze NPI naleznete otázky a odpovědi k této problematice. zde

Jak bude probíhat samoodběr testů LEPU u nás ve škole uvidíte na instruktážním videu. zde

Diagram k testování v případě pozitivního nebo negativního výsledku naleznete zde

Leták pro rodiče zde

Leták pro žáky zde

Instruktážní leták test LEPU zde

Dopis ředitelky školy zákonným zástupcům zde

Informace k OČR zde

Chápeme, že je pro Vás situace náročná. Neváhejte se na nás proto obrátit s případnými dotazy.

aktualizováno 11. 4. 2021   Mgr. Eva Sixtová

Vážení rodiče,

v příštím týdnu od 12. 4. 2021 nastupují do školy třídy 1., 2. a 5. V dalším týdnu od 19. 4. budou do školy chodit třídy 3. a 4. Tyto skupiny budou po týdnu rotovat. Podmínkou je testování neinvazivními testy do nosu každé pondělí a čtvrtek. Děti se budou testovat samy nebo v případě těch nejmladších za asistence rodičů.

Děti, které nebudou testovány, se nemohou prezenčně účastnit výuky.

Podrobnější informace zatím bohužel nemáme, sledujte proto průběžně Vaše emailové schránky a stránky školy.

Mgr. Eva Sixtová

Vloženo 7. 4. 2021

Od 12.4. všem žákům, kteří budou ve škole a stravovali se, automaticky přihlásíme obědy.

Blíží se zápis do 1. třídy, více informací naleznete v záložce Základní škola - Zápis.

Plakát k zápisu ke stažení zde

Informace pro zákonné zástupce

Na základě krizového opatření č. 200  ze dne 26. února 2021 vláda od 27. února 2021 zakazuje osobní přítomnost dětí v mateřské i základní škole.

Dětem s povinným předškolním vzděláváním a žákům základní školy je poskytováno distanční vzdělávání.

Nadále mohou probíhat individuální konzultace žáků v základním vzdělávání.

Všem dětem automaticky obědy odhlásíme. V případě, že budete chtít odebírat dotovaný oběd pro žáky do kastrůlku, je nutné jen přihlásit nejpozději do pondělí 7:00 hod. Přihlašovat lze i formou SMS na tel. 725 762 548.

Informace k ošetřovnému naleznete zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Seznamte se prosím i s dodatkem č.2 ke školnímu řádu. K nahlédnutí zde.

Vloženo 28. února 2021            Mgr. Eva Sixtová

Provoz Mateřské školy od 1.září 2020

Vážení rodiče,

Podrobné informace k provozu MŠ naleznete zde: MŠ - opatření k docházce pro šk. rok 2020-21.pdf (125,1 kB)

Děkujeme, že dodržujete naše bezpečnostní opatření a spolupracujete s námi.
Případné dotazy na tel.: 373 396 654
                                                                                    L. Kozlerová

Vážení rodiče,

od 1. října 2020 dochází z důvodů zdražování vstupních surovin ke zdražení žákovských obědů o 2 Kč.

Aktuální ceny obědů naleznete již nyní na záložce školní jídelna - poplatky.

Děkujeme za pochopení.                                                         Mgr. Jaroslav Švarc

Partneři projektů