Vítejte na stránkách Základní a Mateřské školy Dr. E. Beneše, Kožlany

Připravili jsme pro Vás web ZŠ a MŠ Kožlany. Věříme, že se Vám bude líbit a přehledně Vám poskytne všechny potřebné a aktuální informace o škole.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Vážení rodiče,
screeningové testování antigenními testy SEJOY a GENRUI bude probíhat na naší škole i v dalších týdnech. Z důvodu zvýšeného výskytu virového onemocnění ve společnosti umožníme testování všem žákům naší školy bez rozdílu. Testy automaticky připravíme i pro ty žáky, na které se povinnost testování nevztahuje, ale jejichž rodiče by rádi této možnosti využili. Není třeba školu o tom předem informovat.
Všem Vám děkuji za spolupráci a věřím, že se nám podaří i nadále zachovat prezenční výuku pro většinu našich žáků.
Vloženo 2. 12. 2021 Mgr. Eva Sixtová

Vážení rodiče,

je možné, že se Vaše dítě setkalo s pozitivním spolužákem. Sledujte prosím zdravotní stav Vašich dětí a v případě příznaků infekčního onemocnění kontaktujte Vašeho ošetřujícího lékaře pro děti a dorost.

Spolupracujeme s Krajskou hygienickou stanicí v Plzni, která následně osloví rodiče, trasuje, dál informuje školu o dalších postupech a má zákonnou pravomoc vyhlašovat karanténu, případně uzavřít třídu nebo školu.

Děkujeme za pochopení                                                                                                             Mgr. Eva Sixtová

vloženo 19. 11. 2021

Vážení rodiče,
ve dnech 22. a 29. 11. proběhne plošné screeningové testování ve škole. Podrobné informace obdržíte v průběhu zítřejšího dne od třídních učitelů prostřednictvím mailu. Všechny případné dotazy Vám ráda osobně zodpovím.
Vloženo 18. 11. 2021     Mgr. Eva Sixtová

Vážení rodiče,

v přiloženém dokumentu naleznete podrobné informace k zahájení školního roku, screeningovému testování a nošení roušek: Dopis ŘŠ

Vloženo 31. 8. 2021  Mgr. Eva Sixtová

Vážení rodiče,

1. září s radostí přivítáme prvňáčky i starší žáky v budově naší školy a v 8:00 hod zahájíme školní rok 2021/2022.

Vzhledem k mimořádným opatřením MZd a metodickému pokynu MŠMT pro zahájení školního roku budeme i v naší škole drobně upravovat běžný provoz s ohledem na předcházení Covid-19.

Od 1. 9. bude probíhat plánované screeningové testování žáků testy Genrui (odkaz na video zde, na leták zde)   v 2. - 9. třídě. Prvňáčci se budou testovat až 2. 9. Vybavte prosím Vaše děti rouškami, které po negativním testu budou moci během výuky odložit.

Podrobnější informace obdržíte od třídních učitelů mailem nejpozději 31. 8. 2021

Mgr. Eva Sixtová

Vážení rodiče,

od 1. října 2020 dochází z důvodů zdražování vstupních surovin ke zdražení žákovských obědů o 2 Kč.

Aktuální ceny obědů naleznete již nyní na záložce školní jídelna - poplatky.

Děkujeme za pochopení.                                                         Mgr. Jaroslav Švarc

Partneři projektů