Nový školní rok 2021/2022

Zveme rodiče nových dětí na informativní schůzku konanou dne 30. 8. 2021 od 16 hod.

Program:

• seznámení rodičů s mateřskou školou a jejím programem
  • školní řád a organizace
  • prostor pro dotazy rodičů

Zápis do MŠ 2021/2022

Všechny děti, které přišly k zápisu byly přijaty dle požadavků rodičů.

Seznam najdete zde: Seznam přijatých dětí MŠ 2021.PDF

Rozhodnutí o přijetí si můžete vyzvednout v Mateřské škole.

Mgr. Eva Sixtová

Letní přerušení provozu MŠ

Provoz MŠ bude přerušen od 19. 7. do 13. 8. 2021, více zde

Mgr. Eva Sixtová

Od 26. 4. 2021 je mateřská škola otevřena pro všechny děti bez výjimky.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Vážení rodiče,

blíží se zápis do naší mateřské školy. Veškeré informace naleznete zde

Provoz Mateřské školy od 1.září 2020

Vážení rodiče,

Podrobné informace k provozu MŠ naleznete zde: MŠ - opatření k docházce pro šk. rok 2020-21.pdf (125,1 kB)

Děkujeme, že dodržujete naše bezpečnostní opatření a spolupracujete s námi.
Případné dotazy na tel.: 373 396 654
                                                                                    L. Kozlerová

Od 1. 9. dojde v MŠ ke zvýšení poplatku " školkovného" na 300,- / měsíc.

Informace k nové směrnici naleznete zde: Školkovné platné od 1.9.2020.PDF (107,6 kB)

V Kožlanech 18.6. 2020                                            Mgr. jaroslav Švarc

Mateřská škola je od 1.1.2010 sloučena se základní školou do jednoho právního subjektu. Škola je umístěna v samostatné dvoupatrové budově, mimo hlavní silnici. Předškolní zařízení sdružuje mateřskou školu s celodenní péčí a školní jídelnu.

Budova mateřské školy byla postavena v roce 1962 a v roce 1975 byla provedena její přístavba a nástavba.

V roce 2016 byla provedena rekonstrukce střechy a výměna oken. V následujícím roce byla budova kompletně zateplena a má novou slušivou fasádu.

V přízemí je vstupní hala,šatna,sklady,sklepní prostory, plynová kotelna a sociální zařízení pro pracovnice školní jídelny.

V prvním poschodí je třída s hernou, ředitelna, kuchyně, jídelna a sociální zařízení. Ve druhém poschodí jsou dvě třídy s hernou, kabinety a sociální zařízení.

Třídy jsou prostorné, vybavené standardním nábytkem, u každé třídy je kabinet na pomůcky.

Prostory tříd jsou vyhovující vzhledem k počtu dětí. Doloženo vyjádřením okresního hygienika. Kapacita byla postupně navýšena až na současných 70 dětí. V současné době školku navštěvuje cca 50 dětí ve dvou tířdách. Děti jsou ve třídách rozděleny podle věku.