Nový školní rok 2021/2022

Zápis do MŠ 2022

• Vážení rodiče,

blíží se zápis do MŠ. Veškeré informace naleznete zde:

Zápis MŠ pro školní rok 2022-2023.docx

• Zápis pro děti z Ukrajiny

Zápis Ukrajina.docx

Přerušení provozu v létě 2022

Přerušení MŠ léto 2022.pdf

Přerušení provozu 21. 1. 2022

Provoz Mateřské školy od 1.září 2020

Vážení rodiče,

Podrobné informace k provozu MŠ naleznete zde: MŠ - opatření k docházce pro šk. rok 2020-21.pdf (125,1 kB)

Děkujeme, že dodržujete naše bezpečnostní opatření a spolupracujete s námi.
Případné dotazy na tel.: 373 396 654
                                                                                    L. Kozlerová

Od 1. 9. dojde v MŠ ke zvýšení poplatku " školkovného" na 300,- / měsíc.

Informace k nové směrnici naleznete zde: Školkovné platné od 1.9.2020.PDF (107,6 kB)

V Kožlanech 18.6. 2020                                            Mgr. jaroslav Švarc

Mateřská škola je od 1.1.2010 sloučena se základní školou do jednoho právního subjektu. Škola je umístěna v samostatné dvoupatrové budově, mimo hlavní silnici. Předškolní zařízení sdružuje mateřskou školu s celodenní péčí a školní jídelnu.

Budova mateřské školy byla postavena v roce 1962 a v roce 1975 byla provedena její přístavba a nástavba.

V roce 2016 byla provedena rekonstrukce střechy a výměna oken. V následujícím roce byla budova kompletně zateplena a má novou slušivou fasádu.

V přízemí je vstupní hala,šatna,sklady,sklepní prostory, plynová kotelna a sociální zařízení pro pracovnice školní jídelny.

V prvním poschodí je třída s hernou, ředitelna, kuchyně, jídelna a sociální zařízení. Ve druhém poschodí jsou dvě třídy s hernou, kabinety a sociální zařízení.

Třídy jsou prostorné, vybavené standardním nábytkem, u každé třídy je kabinet na pomůcky.

Prostory tříd jsou vyhovující vzhledem k počtu dětí. Doloženo vyjádřením okresního hygienika. Kapacita byla postupně navýšena až na současných 70 dětí. V současné době školku navštěvuje cca 50 dětí ve dvou tířdách. Děti jsou ve třídách rozděleny podle věku.