Pronájem posilovny

Chcete si zacvičit, protáhnout tělo, shodit pár kilogramů???

Pronajmeme vám posilovnu

Posilovna je vhodná pro kondiční i relaxační cvičení. Její rozměry jsou cca 10m x 5m. Je vybavena multifunkčním posilovacím strojem, lavicí, činkami, rotopedy, hrazdou, masážním strojem, žebřinami apod. Samozřejmostí jsou šatny (4x), sprchy a toalety. Posilovna je vhodná pro max. 3-4 cvičící. Termíny cvičení nejsou předem dány – nelze zamlouvat a blokovat určité hodiny. Posilovnu je možno využívat každý všední den od 15:00 do 22:00, o víkendech celý den.

Finanční podmínky – vždy stanoveny po dohodě

Ceny pronájmu:

Smlouvu o pronájmu uzavíráme zpravidla na období půl roku -   září - leden

únor - červen.

Jedno období                   žáci, studenti                                600,- Kč
                                                ostatní                                        1500,- Kč

Po zaplacení můžete využívat posilovnu neomezeně.

Protože se platí dopředu, umožníme Vám první cvičení zdarma.

Lze také domluvit splátkový kalendář.

Smlouva na pronájem posilovny (dokumetn ve formátu PDF)