Mgr. Berbr -  j.berbr@zsamskozlany.cz

Odkaz na Skype: https://join.skype.com/kFJrBeefESx1

27.10.2020

Přátelé, termín na odevzdání úkolů z matematiky je dávno pryč, dnes je úterý a pořád čekám na domácí práci od Jana Kašpara, Marcely Seidlové a Tomáše Nováka!!!

21.10.2020

Pro jistotu ještě jednou, dohodli jsme se ústně, ale co je psáno, to je dáno: vypracované úkoly z matematiky ve školním sešitě odevzdáte do pátku 23.10. do školy do mé přihrádky a nebo nafoťte a pošlete na můj email. Platí to pro všechny a rád bych poznal a viděl domácí přípravu Tomáše Nováka!

Milí páťáci,

okolnosti tomu chtěly, abychom v době distančního studia spolupracovali spolu. Od pana učitele Švarce jste dostali práci na tento týden a mým úkolem vás bude zaměstnat v týdnu od 19.-23.10. 2020, pak se uvidí, co dále. Úkoly najdete pod tímto textem. Některá cvičení uděláte ústně, na fólii, další písemně do ŠKOLNÍHO SEŠITU!

Pokud budete mít problém, či něčemu nebudete rozumět, vyřešíme při konzultaci na Skype v pondělí a ve středu od 8:55 hodin. Přístupové heslo je nad textem. Můžete své dotazy psát i emailem, který je opět nad textem. S chutí do práce, spolu to dáme - Jaroslav Berbr.

Učebnice:

str.21

cvičení 4. a 5. - ústně

cvičení 3. a 6. - písemně do sešitu

str.24

prohlédnout a pokusit se odpovědět na otázky

str.25

cvičení 1. 5. a 6. - písemně do sešitu