Tv - j.berbr@zsamskozlany.cz

23. 4. 2020

Milí žáci, školy jsou zatím zavřené, výuka neprobíhá a vy doma sedíte u počítače nebo nad učebnicemi a sešity. Což je velice prospěšné a chválihodné, ale nesmíte také zapomenout na pohyb. Ten má blahodárné účinky na vaši psychickou i fyzickou kondici. Díky krásnému počasí a uvolňovacím opatřením vlády, můžeme v rámci rodiny nebo ve dvojicích sportovat i venku. Proto vám nabízím několik možností, jak se pohybem potěšit a udělat něco pro své tělo.

•

•   Vzhlašuji cyklo soutěž  "STO JARNÍCH KILOMETRŮ A NEBO VÍC".   Je krásné počasí přímo stvořené pro jízdu na kole, ať už po lesních či polních cestách nebo na silnicích v okolí. Jezděte, počítejte kilometry a průběžně mi je zasílejte. Vytvořím zde tabulku a pravidelně ji budu aktualizovat. Pečlivě zaznamenám, kdo ujede do prázdnin nejvíc kilometrů a pak vyhlásíme vítěze na školních stránkách. Soutěže se mohou zúčastnit žáci naší školy, tak i učitelé a ostatní zaměstnanci. Doufám, že nikdo nebude podvádět, to by ho musela husa kopnout! Někteří z vás už určitě něco na kole za uplynulý měsíc najeli, tyto kilometry si klidně počítejte. Já už mám také něco najeto.

29. 5. 2020

JMÉNO