Tv - j.berbr@zsamskozlany.cz

23. 4. 2020

Milí žáci, školy jsou zatím zavřené, výuka neprobíhá a vy doma sedíte u počítače nebo nad učebnicemi a sešity. Což je velice prospěšné a chválihodné, ale nesmíte také zapomenout na pohyb. Ten má blahodárné účinky na vaši psychickou i fyzickou kondici. Díky krásnému počasí a uvolňovacím opatřením vlády, můžeme v rámci rodiny nebo ve dvojicích sportovat i venku. Proto vám nabízím několik možností, jak se pohybem potěšit a udělat něco pro své tělo.

•

•   Vzhlašuji cyklo soutěž  "STO JARNÍCH KILOMETRŮ A NEBO VÍC".   Je krásné počasí přímo stvořené pro jízdu na kole, ať už po lesních či polních cestách nebo na silnicích v okolí. Jezděte, počítejte kilometry a průběžně mi je zasílejte. Vytvořím zde tabulku a pravidelně ji budu aktualizovat. Pečlivě zaznamenám, kdo ujede do prázdnin nejvíc kilometrů a pak vyhlásíme vítěze na školních stránkách. Soutěže se mohou zúčastnit žáci naší školy, tak i učitelé a ostatní zaměstnanci. Doufám, že nikdo nebude podvádět, to by ho musela husa kopnout! Někteří z vás už určitě něco na kole za uplynulý měsíc najeli, tyto kilometry si klidně počítejte. Já už mám také něco najeto.

26. 6. 2020

Dnešním dnem bych soutěž ukončil, to neznamená, že přestanete jezdit!

Nejvíce kilometrů mezi děvčaty najela Tonička Cermanová. mezi hochy Otta Černohorský a mezi zaměstnanci zvítězila pí. uč. Berbrová.

Děkuji všem zúčastněným za spolupráci a přeji hezké prázdniny!               KOLU ZDAR!

JMÉNO

POZICE v ZŠ