8.

!!! Protože nástup do školy se neblíží, prosím všechny, aby  "Příklady k odevzdání" vypracovali na papír (ne do školního sešitu), ofotili a poslali na můj email. Já provedu kontrolu a každému napíšu, co měl špatně a jak by to mělo opravit, aby to bylo správně. Potom udělím známku. !!!

Příklady k odevzdání - vypracovat na samostatné papíry a přinést sebou při nástupu do školy. Tyto příklady se ti podaří vypracovat pouze tehdy, když si opíšeš teorii a znalost ověříš v příkladech na procvičení - JINAK TO PŮJDE VELMI TĚŽKO!!! Papíry s příklady je možné odevzdat i ve škole do příslušné přihrádky - J.Kotěšovec. Doporučuji, ale nejprve si to nechat překontrolovat mnou emailem a pak teprve odevzdat (poradím a pomůžu opravit případné chyby). Tyto cvičení oznámkuji (připomínám, že pro dobrou známku je třeba postup).

Teorie a příklady na procvičení:

1) Thaletova kružnice a její využití: Thaletova kružnice (8.třída).docx (16,5 kB)

2) Kruh, kružnice: Kruh, kružnice (8.třída).docx (16,5 kB)

3) Válec: Válec (8.třída).docx (26,7 kB)

4) Lineární rovnice č.1: Lineární rovnice č.1 (8.třída).docx (24,4 kB)

(do aritmetického sešitu)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

5) Lineární rovnice č.2: Lineární rovnice č.2 (8.třída).docx (25,3 kB)

6) Slovní úlohy řešené lineární rovnicí: Slovní úlohy (8.třída).docx (25,9 kB)

7) Vyjádření neznáme ze vzorce: Vyjádření neznámé ze vzorce (8.třída).docx (20,8 kB)

A TO JE UŽ VŠECHNO :)

Příklady k odevzdání: tyto příklady budou přůběžně doplňovány

Příklady k odevzdání č.1 (8.třída).docx (14 kB)

Příklady k odevzdání č.2 (8.třída).docx (15,3 kB) !!! aktualizováno 4.6. !!!

!!!Termín odevzdání: chtěl poprosit všechny, aby do pátku 12.6. poslali všechny vypracované příklady ze souboru "Příklady k odevzdání č.2" a to na email, nebo papíry s příklady odevzdali ve škole do příslušné přihrádky s mojím jménem - DĚKUJI!!!