Zdravím všechny žáky páté třídy a jejich rodiče!

Způsob komunikace: e - mail : d.berbrova@zsamskozlany.cz

Novinky! Dobrý den, vzhledem k tomu, že návrat většiny žáků 5. třídy do školy přináší nastavení nových podmínek a je potřeba, abychom se všichni zorientovali a  zvykli si opět na jiný režim, budu úkoly na další týden zadávat postupně. Sledujte proto stránky pravidelně. Bližší informace jsem zaslala do emailu.

Děkuji za pochopení.

Doporučuji

Matika.in a Gramar.in - na těchto stránkách najdete různé zábavné úkoly a hry pro radost při procvičování matematiky a českého jazyka.        I na těchto stránkách jsem založila naši třídu. Naleznete ji pod názvem školy. Můžete se přihlásit pod svým jménem, ale lze procvičovat i bez přihlášení. Více v sekcích M a Čj.

ANGLIČTINA - pořadavky na úkoly najdede v sekci p. učitelky Pokorné a Sixtové!

PRO RODIČE - Desatero domácího učení. Jak se učit doma s dětmi během „virových prázdnin“?

Stále platí:

Po dobu mimořádných opatření budu ráda, pokud budete zpracované úkoly posílat postupně na uvedené kontakty. Mohu tak dětem poradit. Moc děkuji za spolupráci.

• Každý týden dostanete POVINNÉ ÚKOLY. Pro vypracování těchto úkolů si můžete založit sešit, do kterého budete všechny povinné úkoly psát. Nebo je pište jen na papíry. Moc mne potěší, pokud se Vám podaří podle stanovených termínů pravidelně odevzdávat ke kontrole.  Budu vám posílat zpětnou vazbu. Snaha a aktivita je důležitá!

•  Pokud si nebudete vědět rady, určitě se nebojte mne nějakým vhodným způsobem kontaktovat a společně najdeme řešení.                                      Budu ráda, když mi pošlete nějaké zpětné informace o tom, co funguje, nefunguje, co by bylo potřeba, …apod.

•  Nemusíte čekat jen na zadané úkoly, využijte svých schopností a sami hledejte další možnosti, jak se něco nového naučit. Čtěte si, luštěte křížovky, rébusy, využívejte nabídku online cvičení..

•  Pokud objevíte něco zajímavého a budete se chtít s námi podělit, sdílejte ..

Držím nám všem palce a věřím, že to společně ve zdraví zvládneme….

S pozdravem Mgr. Dana Berbrová