Mgr. Růžková

Moje e-mailová adresa: k.ruzkova@zsamskozlany.cz

Milí žáci 2. stupně,
zdravím Vás všechny domů. Na webových stránkách školy (pod mým jménem a mými předměty) najdete učivo z českého jazyka i občanské a rodinné výchovy, je rozvržené až do června 2020 u všech ročníků (6. - 9. třída).  Zahrnuje i dva náročnější písemné úkoly, které vzhledem k dlouhodobému uzavření školy napište, pak naskenujte či ofoťte a pošlete na můj e-mail. Nezapomínejte na mluvnické učivo, procvičujte pravidelně podle našeho známého přísloví: ,,Opakování - matka moudrosti." Pracujte postupně,ať se vám úkoly příliš nehromadí. Sledujte webové stránky jednotlivých předmětů a vyučujících. Dodržujte termíny odevzdávání úkolů.
Všichni se držme, přeji Vám i rodičům pevné zdraví a možná, že si budeme po návratu do školy více vážit ,,obyčejných" školních dnů.
                                                                                                                                                                              S pozdravem Mgr. Kateřina Růžková

V českém jazyce i občanské a rodinné výchově přibyly odkazy na online vyučování (výuková videa od vydavatelství Taktik a EDUin). Doporučuji, podívejte se do svých ročníků, pak už stačí kliknout. Zdravím všechny, Mgr. K. Růžková.

Deváťákům přeji 8. června k přijímacím zkouškám mnoho úspěchů, trošku štěstíčka a hodně pevné nervy. Nezapomeňte na rady, nápovědy a chytáky, které jsme si říkali!!!

Nové povinné úkoly již nebudu zadávat, dopošlete vše, co vám chybí do 15.6. 2020!!! Později zaslané úkoly již nebudu přijímat a hodnotit.

V českém jazyce u 6., 7., 8., 9. třídy přibylo poslední nové učivo k prostudování na červen.

Všechny své žáky moc a moc zdravím, rodičům děkuji za spolupráci.  Mgr. K. Růžková.