Poslechy k učebnici a PS Klett Maximall 1  je možné stáhnout na odkaze: klett.cz/eshop/klett-maximal-interaktiv-lang-6-seg-134-c-10107.html?from=0

Milí žáci,

v druhém pololetí budeme společně pracovat v Google učebně. Veškeré úkoly budete mít zadány přímo tam a tam je také budete odevzdávat. Všichni jste už do ní přihlášeni. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, můžete si domluvit se mnou konzultaci přímo ve škole.

Kontaktovat mne můžete na mém novém školním mailu: e.sixtova@zsmskozlany.cz

Zadání na samostudium pro týden 22. - 26. 2. nalezneš v Google učebně.

Samostudium 15. – 19. 2.

• Téma: Was machst du gern?
  • Budeme se bavit o tom, jaké aktivity děláte rádi nebo neradi. Během týdne trénuj časování sloves – příští týden budeme psát test.
  • WocaBee povinný test č.3 – v pátek 19. 2. – Fráze
  • Povinný úkol č.3 – Napiš text o Alicii a o sobě podle uč. 30/11, podrobnější zadání najdeš v učebně Google. Nezapomeň, že je třeba práce odevzdávat včas.

Samostudium 8. - 12. 2.

• Téma: Aktivitäten im Jugendklub
  • Povinný test WocaBee č.2 dne 12. 2.  – N 1.2  S.28-29
  • Tento týden budeme mluvit o aktivitách v klubu.
  • Povinný úkol č. 2 – Pusťte si v mCourser video (uč. 29/8) a v Google učebně vyplňte pracovní list.

Samostudium 1. – 5. 2. 2021

• Téma: Aktivitäten im Jugendklub
  • WocaBee povinný test č.1 dne 5. 2. – L2 Slovesa
  • Tento týden se budeme bavit o aktivitách, které se dají dělat v klubu pro mladé.
  • Povinný úkol č.  1 – PS celá strana 17

Bližší informace a pravidla hodnocení naleznete v Google učebně (klikněte u daného úkolu na rubriky), tam také vkládejte všechny úkoly. Díky tomu za ně dostanete známku. V tomto pololetí je nutné hlídat i termín odevzdání. Pokud úkol odevzdáte po termínu, bude z něj odečteno 20 bodů. Nezapomeňte vložit do tabulky i výsledky pátečního testu z WocaBee, aby se Vám i za něj připočetla známka.