Poslechy k učebnici a PS Klett Maximall 1 je možné stáhnout na odkaze: klett.cz/eshop/klett-maximal-interaktiv-lang-6-seg-134-c-10107.html?from=0

Milí žáci,

v druhém pololetí budeme společně pracovat v Google učebně. Veškeré úkoly budete mít zadány přímo tam a tam je také budete odevzdávat. Všichni jste už do ní přihlášeni. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, můžete si domluvit se mnou konzultaci přímo ve škole.

Kontaktovat mne můžete na mém novém školním mailu: e.sixtova@zsmskozlany.cz

Zadání na samostudium pro týden 22. - 26. 2. nalezneš v Google učebně.

Samostudium 15. – 19. 2.

• Téma: Wiederholung- die Schule
  • Shrneme vše o škole. Zaměříme se na přípravu na test, který bude příští týden.
  • WocaBee povinný test č. 3 – v pátek 19. 2. – Zum Test
  • Tento týden procvičte vše, co jsme probrali v mCourser. Pokud budete potřebovat něco vysvětlit, posílejte mi na mail dotazy i s konkrétním příkladem, čemu nerozumíte nebo nevíte jak vyřešit.

Samostudium od 8. – 12. 2. 2021

• Téma: Meine Lehrer und Lehrerinen
  • Povinný test č. 2 WocaBee dne 12. 2. – s.51-57
  • Pomalu dokončujeme lekci 2.1. Doplňujte si seznam slovíček k tématu Die Schule, která využijete při testu, až se jednou uvidíme ve škole.
  • Povinný úkol č. 2 - jdi do učebny, v ní máš pracovní list, který je třeba vyplnit.

Samostudium 1. – 5. 2.

• Téma: Wer unterrichtet was?
  • WocaBee povinný test č. 1 dne 5. 2. – S. 56-57
  • Tento týden se budeme bavit o tom, jaké předměty máte, kdo je učí a co si o předmětech myslíte.
  • Povinný úkol č. 1 – Rozhovor o předmětech a učitelích.

Bližší informace a pravidla hodnocení naleznete v Google učebně (klikněte u daného úkolu na rubriky), tam také vkládejte všechny úkoly. Díky tomu za ně dostanete známku. V tomto pololetí je nutné hlídat i termín odevzdání. Pokud úkol odevzdáte po termínu, bude z něj odečteno 20 bodů. Nezapomeňte vložit do tabulky i výsledky pátečního testu z WocaBee, aby se Vám i za něj připočetla známka.