Poslechy k učebnici a PS Klett Maximall 2 je možné stáhnout na odkaze: klett.cz/eshop/klett-maximal-interaktiv-lang-6-seg-134-c-10107.html?from=0#

Milí žáci,

v druhém pololetí budeme společně pracovat v Google učebně. Veškeré úkoly budete mít zadány přímo tam a tam je také budete odevzdávat. Všichni jste už do ní přihlášeni. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, můžete si domluvit se mnou konzultaci přímo ve škole.

Kontaktovat mne můžete na mém novém školním mailu: e.sixtova@zsmskozlany.cz

Zadání na samostudium pro týden 22. - 26. 2. nalezneš v Google učebně.

Samostudium 15. – 19. 2.

• Téma: Lenas Welt
  • Budeme si pouštět video z učebnice 13/9. Můžeš se na něj podívat i před hodinou, abys mu rozuměl. Podíváme se i na správné používání sloves.
  • WocaBee povinný test č.3 – v pátek 19.2. – N3.1 S.13
  • Povinný úkol č. 3 – Vyplň pracovní list k videu, najdeš ho v Google učebně i s podrobnostmi k hodnocení. Nezapomeň, že je třeba práce odevzdávat včas.

Samostudium od 8. – 12. 2. 2021

• Téma: Meine Familie
  • Povinný test č.2 WocaBee dne  12. 2.  – Die Familie, jeho, její, S. 12
  • Tento týden se budeme věnovat hlavně osobním zájmenům. V samostatné práci si zopakujete vše probrané k tématu rodina.
  • Povinný úkol č.2 – v učebně máte vložený pracovní list, který vyplňte a odevzdejte do učebny.

Samostudium 1. – 5. 2.

• Téma: Die Geschwister
  • WocaBee povinný test č.1 dne 5. 2. – S. 12
  • Tento týden budete zjišťovat z videí informace o sourozencích. Procvičíte si tvary osobních zájmen v 1. a 4. pádě. K procvičení doporučuji v mCourser Uč 13/8 – druhá hvězdička pod cvičením.
  • Povinný úkol č. 1 – Vyplňte tabulku v Google učebně k videím v mCourser – Uč. 13/7, 8 – odkaz na video je schován pod ikonou kamery pod cvičením.

Bližší informace a pravidla hodnocení naleznete v Google učebně (klikněte u daného úkolu na rubriky), tam také vkládejte všechny úkoly. Díky tomu za ně dostanete známku. V tomto pololetí je nutné hlídat i termín odevzdání. Pokud úkol odevzdáte po termínu, bude z něj odečteno 20 bodů. Nezapomeňte vložit do tabulky i výsledky pátečního testu z WocaBee, aby se Vám i za něj připočetla známka.