Nápady na tvoření s dětmi

Milé děti ze školní družiny, ale i další šikulové, připravila jsem si pro Vás náměty na podzimní tvoření, kterými si zkrátíte čas trávený nedobrovolně doma. Vyražte do přírody a sbírejte přírodniny ( větvičky, šišky, listy, kůru, šípky, kaštany a další), vytvořte podzimní koláž - přírodniny poskládejte a nalepte na čtvrtku, dokreslete barvami, pastelkami, doplňte látkou, provázkem, knoflíky. Výstupem tvoření bude třeba podzimní krajina, podzimní strašidlo, podzimní okénko nebo další nápady podle Vaší fantazie.

PODZIMNÍ STRAŠIDLO
Aby toho nebylo málo, vyhlašuji kreativní soutěž Podzimní strašidlo, která je pro všechny, kteří rádi vyrábějí, zapojit se tedy můžou nejen děti ze školní družiny. Vytvořte z přírodnin a dalšího výtvarného materiálu jakékoliv podzimní strašidlo podle své fantazie, libovolné velikosti. Podmínkou je pouze užití přírodních materiálů a znatelná práce dětí, tedy rodiče pouze pomáhají.
Výrobky budou ohodnoceny odbornou porotou z řad našich učitelů a nejpovedenější odmněněny. Hotové práce odevzdávejte až po znovuzahájení výuky ve škole. Přeji Všem výtvarníkům neotřelé nápady a šikovné ruce a moc se na Vaše výrobky těším.
                                                                              Vaše družinářka, Švarcová Kateřina